Anne Hathaway "The Witches" Uyarlamasında Başrol Olacak!

Anne Hathaway “The Witches” Uyarlamasında Başrol Olacak!

17 Ocak 2019 122 0 0

The Witches filminin yeniden beyaz perdeye uyarlanacağı resmi olarak duyuruldu. Fantastik korku türündeki filmin başrolünde Anne Hathaway yer alacak.

Geleceğe DönüşMesajWelcome To The MarwenUçuş ve Forrest Gump birçok ünlü yapımın yönetmeni olan Robert Zemeckis tekrardan yönetmen koltuğunda olacak. 1990 uyarlamasında Anjelica Huston’ın canlandırdığı The Grand High Witch karakterine bu kez Oscar ödüllü oyuncu Anne Hathaway hayat verecek.

Robert Zemeckis, Roald Dahl’ın 1973’te yayınlanan aynı isimli kitabını, 1990 yapımı filmin yönetmeni olan Nicholas Roeg’in yansıttığından çok daha fazla detayı filme yansıtacağını açıkladı. 1990 yapımı filmin konusu şöyleydi: Anne babasını kaybedip İngiltere’de büyükannesiyle birlikte yaşamaya başlayan 7 yaşındaki bir çocuk cadılar gerçek olduğunu öğrenir. Kaldıkları otelde karşılaştığı cadılar İngiltere’de gerçekleştirecekleri bir plan üzerinde çalışmaktadırlar. Üstelik bu büyük ve karanlık plan dünyadaki tüm çocukları kötü etkileyecektir.

The Witches filminin hazırlıklarına başlayabilmek için Anne Hathaway‘in programının düzenlenmeye çalışıldığı bilinenler arasında yer alıyor.

Etiketler: anne hathaway, Robert Zemeckis, The Witches Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com