Angelina Jolie, Marvel Filmi The Eternals'da Yer Alabilir!

Angelina Jolie, Marvel Filmi The Eternals’da Yer Alabilir!

28 Mart 2019 455 0 0

Marvel, yeni beklenen filmlerinden birisi olacak The Eternals için oyuncu görüşmelerine başladı. Ünlü oyuncu Angelina Jolie için görüşmelere başlandı.

Oscar ve üç Altın Küre ödüllü güzel oyuncu Angelina Jolie eğer rolü kabul ederse ilk defa bir süper kahraman filminde yer almış olacak. Oyuncunun şuanda hangi rol için düşünüldüğü bilinmiyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Çinli yönetmen Chloé Zhao oturacak. Zhao, Songs My Brothers Taught Me ve The Rider gibi filmlerinde yönetmenliğini yapmıştı. Filmin yapımcılığını her zaman aşina olduğumuz isim Kevin Feige üstlenecek. Senaryo ise Matthew K. Firpo ve Ryan Firpo ikilisinin kaleminden çıkacak.

Jack Kirby tarafından 1976 yılında yaratılan The Eternals, kozmik varlıklar olan Celestiallar’ın milyonlarca yıl önce insanlar üzerinde deneyler yaparak Eternallar ve Deviantlar’ı yaratma hikayesini anlatıyor. Süper güçlere sahip iki grup, hangi ırkın daha yüce olduğunu kanıtlamak için tarih boyunca birbirleriyle mücadele ediyor. Filmde çizgi romanlardaki hangi karakterlerin yer alacağı henüz belirsizliğini koruyor.

Vizyon tarihi henüz belli olmayan filmin çekimlerine Ağustos ayında ABD’nin Atlanta kentinde başlanacak.

Etiketler: Angelina Jolie, Chloé Zhao, Marvel, The Eternals Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com