American Horror Story: Apocalypse: Kimleri Göreceğiz?

9 Eylül 2018 517 0 -2

Ryan Murphy ve Brad Falchuk tarafından yaratılan American Horror Story’nin 8. sezonu 12 Eylül’de başlıyor. Yeni sezonda Murder House ve Coven‘dan bir çok simayı göreceğimizi biliyorduk. Ancak kimler bu sezon kadroda ve bu isimleri hangi rollerde izleyeceğiz?

american horror story ile ilgili görsel sonucu

   Sarah Paulson

Sarah Paulson ‘Apocalypse’te Wilhelmina Venable, Billie Dean Howard ve ‘Supreme’ Cordelia Goode olmak üzere üç farklı karakteri canlandıracak. Ayrıca kendisinin sezonun altıncı bölümünün yönetmen koltuğunda da oturduğunu belirtelim.sarah paulson apocalypse ile ilgili görsel sonucu

W. Venable

   Evan Peters

Yeni sezonda Evan Peters‘ı bir kuaför olarak göreceğiz. Karakter hakkında fazla detay bulunmasa da, Peters’ın Joan Collins‘in karakterinin torunu olduğunu biliyoruz.

Ä°lgili resim

    Kathy Bates

Bir sezonluk moladan sonra diziye geri dönen Kathy Bates‘in karakteri hakkında da ayrıntı verilmese de adı Ms. Meade. Bates, Evan Peters ve Sarah Paulson ile başrolü paylaşacak.

kathy bates ahs apocalypse ile ilgili görsel sonucu

Ms. Meade

    Jessica Lange

Jessica Lange ‘Freak Show’dan sonra diziyi bırakmıştı. Ancak Lange’in, bu sezonun altıncı bölümünde Constance Langdon‘u canlandıracağı kesinleşti. Kendisini göreceğimiz bölümün yönetmen koltuğunda da Sarah Paulson oturuyor.

Ä°lgili resim

Constance Langdon

    Dame Joan Collins

Efsanevi Hollywood aktrisi Dame Joan Collins‘i American Horror Story’de ilk defa göreceğiz. Karakteri hakkında bildiğimiz tek şey ise Evan Peters’ın karakterinin büyük annesini canlandıracağı.Dame Joan Collins ile ilgili görsel sonucu

  Emma Roberts

‘Pose’ live-tweetlerinde Emma Roberts‘ın dizinin bu sezonuna dahil olabileceğini açıklamış. Bu bilgi her ne kadar onaylanmamış olsa da Roberts’ı bu sezonda Madison Montgomery olarak görmemiz muhtemel.

Madison Montgomery ile ilgili görsel sonucu

Madison Montgomery

   Billie Lourd

Hakkında pek bir bilgimiz olmasa da karakterinin adının Mallory olduğunu biliyoruz.

mallory ahs ile ilgili görsel sonucu

Mallory

   Taissa Farmiga

    Taissa Farmiga ‘American Horror Story’e ikonik karakteri Zoe Benson’ı da yanına alarak geri döndü. Farmiga’nın ‘Murder House’taki karakteri Violet Harmon’u canlandırıp canlandırmayacağı ise merak konusu.

zoe benson ile ilgili görsel sonucu

Zoe Benson

   Frances Conroy

Dizinin yapımcısı Ryan Murphy, Frances Conroy‘u bu sezon göreceğimizi kesinleştirdi. Kendisini Myrtle Snow olarak ekranda görmemiz muhtemel.

Frances Conroy ahs Myrtle Snow ile ilgili görsel sonucu

Myrtle Snow

 

Ayrıca bu sezonda Stevie Nicks‘i, ‘Coven’da Queenie rolünde izlediğimiz Gabourey Sidibe’i, Billy Eichner‘ı ve Dinah Stevens rolünde Adina Porter‘ı göreceğiz.

Yazar: Günsuhan Aytaç

Etiketler: American Horror Story, American Horror Story: Apocalypse, Evan Peters, Jessica Lange, Kathy Bates, Ryan Murphy, Sarah Paulson Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com