Amazon'un Yeni Fantastik Dizisi The Boys'un Tanıtımını Yayınlandı!

Amazon’un Yeni Fantastik Dizisi The Boys’un Tanıtımı Yayınlandı!

7 Ekim 2018 824 0 0

Amazon New York Comic Con panelinde yeni fantastik dizisi The Boys‘un tanıtımını yayınladı. Dizi 2019 yılında ilk sezonuyla başlayacak.

The Boys, süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için zorlu bir yolculuğa çıkar.

Preacher’ın yazarı Garth Ennis ile Derick Robertson’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan dizi, Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke’nin imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise en son Preacher’da birlikte çalışan Evan Goldberg ile Seth Rogen var.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Karl UrbanJennifer EspositoJack QuaidElisabeth ShueLaz Alonso ve Colby Minifie gibi isimler yer alıyor.

Etiketler: Amazon, Colby Minifie, Elisabeth Shue, Jack Quaid, Jennifer Esposito, Karl Urban, Laz Alonso, The Boys Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com