Amazon Prime’dan Yeni Bir Alman Dizisi: Beat

10 Kasım 2018 469 0 1

Berlin’in ünlü gece hayatının ve yeraltı dünyasını anlatacak olan Alman yapımı televizyon dizisi Beat, bu cuma Amazon Prime‘da yayınlandı.

Dizinin senaristliğini Norbert Eberlein ve yönetmenliğini ise Marco Kreuzpainter yapıyor.

Beat, Alman film yapımcısı Marco Kreuzpainter’in, 12 yıldır Berlin’de yaşadığı, tüm gece kulübü bilgisini televizyona aktardığı bir dizi olmuş.

Hatta Kreuzpaintner,  People Dergisi’ne “12 yıl boyunca biriktirdiğim tüm anıları bir sayfaya koyuyorum” diye açıklama yapmış

Dizinin baş rollerinde ise Jannis Niewöhner, Christian Berkel, Karoline Herfurth ( Parfume ve The Reader) ve Svenja Jung’ı izliyoruz.

Jannis Niewöhner’ın canlandırdığı Beat, gece klüplerinden çıkmayan,  katılabildiği tüm partilere katılan bir genci canlandırıyor.

Avrupa Gizli Servisleri Beat’i bir operasyon için işe alıyor ve Beat’in tüm hayatı değişmeye başlıyor. Beat bu süreçte kendini  ve çevresindekileri aslında yeni yeni keşfetmeye başlıyor.

 Eğer 7 bölümü yayınlanmış Alman yapımı bu diziye bir şans vermek isterseniz fragmanı buraya bırakıyorum, iyi seyirler!

Etiketler: Amazon Prime, Beat, Christian Berkel, Jannis Niewöhner, Karoline Herfurth, Marco Kreuzpainter, Norbert Eberlein, Svenja Jung Kategoriler: Dizi, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Günce

Zamanının çoğunu dizi, film izleyip, kitap okuyarak geçiren, 21 yaşında bir üniversite öğrencisi..

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com