Alışık Olduğumuz Masalları Unutturacak Yeni Bir Dizi: Tell Me A Story

2 Kasım 2018 518 0 2

CBS All Access’in yeni psikoloji gerilim dizisi Tell Me a Story’nin ilk bölümü yayınlandı.

Dizinin yapımcılığını The Vampire Diaries ve Scream dizilerinden aşina olduğumuz Kevin Williams üstleniyor. Yayınlanacak ilk iki bölümün yönetmenliğini  Liz Friedlander yapıyor.

Dizide hepimizin bildiği o tatlı, sevimli masalları karanlık ve ürkütücü bir  taraftan izleyeceğiz. Masallar psikolojik gerilim ögeleriyle birlikte işlenecek.


İlk sezon Üç Küçük Domuzcuk, Kırmızı Başlıklı Kız ve Hansel ile Gratel masallarından bahsedecek.
Sezon 10 bölümden oluşacak ve her perşembe yeni bölüm yayınlanacak.

Oyuncu kadrosuna gelecek olursak dizide çok fazla ünlü isim yer alıyor.
En son The Vampire Diaries’ta izlediğimiz Paul Wesley, The Originals’tan Danielle Campbell, Once Upon a Time’dan Michael Raymond-James, Zoo’dan James Wolk, Sex and the City’den Kim Cattrall’ı izleyeceğiz.


Paul Wesley dizide alkol ve uyuşturucu problemi olan, barmenlik ve  aynı zamanda da yasa dışı işler yapan Eddie rolünü canlandırıyor.  Paul Wesley’nin canlandırdığı Eddie karakteri dizide ” Üç Küçük Domuzcuk” masalından esinlenilen bölümde yer alıyor.

İki kardeş olan, Dania Ramirez’ın canlandırdığı Hannah ve Davi Santos’un canlandırdığı Gabe karakteri ise dizide  ”Hansel ve Gratel” masalından esinlenen kısımda yer alıyorlar.

Danielle Campbell, babası ve babaannesiyle yaşayan genç kız rolünü canlandırdığı Kayla karakteri ise bu dizide  ” Kırmızı Başlıklı Kız” masalı teması altında yer alıyor. California’dan yeni taşınan Kayla’nın yeni okuluna ve şehre alışma süreçlerine tanık olacağız gibi gözüküyor.


1 Ekim’de ilk bölümü yayınlanan dizide bize temayı yavaş yavaş hissettirmeye başladıklarını ve gayet güzel bir giriş yaptıklarını düşünüyorum.
Eğer siz de bu diziye bir şans vermek isterseniz aşağıya fragmanın linkini bırakıyorum, iyi seyirler!  🙂

 

Etiketler: CBS All Access, Danielle Campbell, James Wolk, Kevin Williams, Kim Cattrall, Liz Friedlander, Michael Raymond-James, Paul Wesley, Tell Me A Story Kategoriler: Dizi, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Günce

Zamanının çoğunu dizi, film izleyip, kitap okuyarak geçiren, 21 yaşında bir üniversite öğrencisi..

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com