Alexander Skarsgård, Big Little Lies'a Geri mi Dönecek?

Alexander Skarsgård, Big Little Lies’a Geri mi Dönecek?

26 Ekim 2018 185 0 0

Big Little Lies dizisini izlemeyenler için haber spoiler içermektedir.

İlk sezonuyla büyük beğeni toplayan Big Little Lies dizisinin sezon finalinde ölümüne tanık olduğumuz Alexander Skarsgård, dizinin ikinci sezonda geri dönebilir.

Skarsgård’ın “2. sezon senaryolarının tamamını okudum” açıklaması Perry Wright karakterinin yaşıyor olabileceği şeklinde yorumlandı. Ünlü aktör yeni sezon için ayrıca “Bence izleyenler bayılacak. Çok fazla zeki ve çok iyi” dedi ve ekledi: “Bu karakterlerle devam etmenin çok ilginç ve şaşırtıcı bir yolunu buldular.”

Geçtiğimiz günlerde Oscar ödüllü yıldız Marly Streep’i kadroya eklediğini bildiğimiz Big Little Lies‘ın kadrosunda Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Zoe Kravitz, Laura Dern, Adam Scott, Douglas Smith, Kathryn Newton, Mo McRae gibi oyuncular yer alıyor.

Big Little Lies’ın 2. sezonu 2019 yılı içerisinde izleyici karşısına çıkacak.

Etiketler: Alexander Skarsgard, Big Little Lies, Marly Streep, Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Zoë Kravitz Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com