Aktris Julia Louis-Dreyfus’a Kanser Teşhisi Konuldu

Aktris Julia Louis-Dreyfus’a Kanser Teşhisi Konuldu

29 Eylül 2017 345 0 0

Ünlü oyuncu Julia Louis-Dreyfus, kendisine meme kanseri teşhisi konulduğunu duyurdu.

Kendi Twitter hesabından açıklamalarda bulunan 56 yaşındaki aktris, “8 kadından biri meme kanserine yakalanıyor. Bugün ben de onlardan birisiyim. İyi haber, beni destekleyen muhteşem bir aileye, arkadaşlara ve olağanüstü bir sağlık sigortası sunan sendikaya sahibim. Kötü haber ise, bütün kadınlar benim kadar şanslı değil. Bu yüzden tüm kanser türleriyle savaşalım ve bunu uluslararası bir gerçeklik yapalım” dedi.

1982’den beri profesyonel oyunculuk kariyerini sürdüren ünlü aktrisin sosyal medyadaki bildirisine çok sayıda hayranından, aktör ve yıldızdan destek mesajı geldi. Veep’teki rol arkadaşı Tony Hale, Dreyfus’un mesajını retweet ederek “Bu kadını seviyoruz” ifadelerini kullandı.

İki çocuk annesi olan Saturday Night Live ve Seinfeld yıldızı Julia Louis-Dreyfus, geçtiğimiz hafta HBO’nun Veep dizisindeki Selina Meyer rolüyle Emmy ödülü kazanmış, komedi dizisi türünde en iyi kadın oyuncu ödülünü 6 kez kazanarak bir rekora imza atmıştı.

Kaynak

Etiketler: Julia Louis-Dreyfus, Tony Hale, Veep Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com