Aidan Gillen: "Game of Thrones'da Mutlu Son Olmayacak!"

Aidan Gillen: “Game of Thrones’da Mutlu Son Olmayacak!”

17 Aralık 2018 168 0 0

Game of Thrones‘un yıldız oyuncularından Aidan Gillen final sezonu ile ilgili yorumda bulundu. Oyuncu merakla beklenen final sezonunu değerlendirdi.

Birçok teorinin üretildiği dizide Littlefinger karakterine hayat vermiş olan Aidan Gillen “Başından beri, mutlu bir sonla bitmesinin güzel olacağını düşünmüştüm ancak şu an bunun mümkün olduğunu sanmıyorum.” sözlerini sarf etti. Gillen ayrıca çekimler sırasında, hiç kimsenin dizinin finalini bilmediğini showrunner ve senaristlerinde bunlara dahil olduğunu ekledi.

Dizideki karakteri ölerek ayrılan oyuncu, “Bu müthiş bir şey. Bir seyirci gibi izleyeceğim için çok heyecanlıyım. Bu beklenmedik bir gelişmeydi.” diyerek yeni sezonu sıradan bir fan gibi takip edeceğini sözlerine ekledi.

Diziyle ilgili en son gelişme ise geçtiğimiz gün romanların yaratıcısı George R.R. Martin tarafından duyuruldu. Martin, final sezonunda buzdan örümcekleri görebileceğimizi açıkladı.

Game of Thrones‘un 8. ve final sezonu önümüzdeki Nisan ayında HBO ekranlarında olacak.

Etiketler: Aidan Gillen, Game of Thrones Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com