Depresyondan Çıkış Dizisi: After Life İnceleme

10 Mart 2019 431 0 1

Depresyona girdiniz ve çıkamıyor musunuz? Ya da kendinizi sürekli üzgün ve mutsuz mu hissediyorsunuz? Hayatın anlamını sorguluyor ve cevabı bulamıyorsanız yaklaşın. Size göre harika bir dizim var.

Netflix Original yapımıyla karşınızdayım yine. After Life tam olarak depresyondan çıkış dizisi. İzlemek için illa ki depresyonda olmanıza gerek yok tabii. Dizi bilhassa hayatın anlamını arayanlara, yakınını kaybetmiş insanlara, uzun süredir depresyonda olup çıkamayanlara göre biçilmiş kaftan. Dilerseniz gelin dizimizi spoiler vermeden anlatayım size.

Başkarakterimiz Tony çok sevdiği eşini kanserden kaybetmiştir. Bu koca ve kekre dünyada sevdiği tek insan olan eşini kaybedince adeta hayata küser. Hayata küsmesiyle birlikte hislerini ve düşündüklerini saklayamayan birine dönüşür. “Ee ne var bunda?” dediğinizi duyar gibiyim. Tony, düşüncelerini saklamayan birine dönüştükçe ağzına geleni söylemeye başlar. Kalp kırmaktan korkmaz yani. Hal böyle olunca Tony’nin çevresindeki insanlar da onu eski haline geri döndürmeye çabalar.

Sıkılmadan izleyeceğiniz 30 dakikalık 6 bölümü ile After Life, size iyi gelecek. Dert ettiklerinizi unutturacak belki de. Başrollerini Ricky Gervais, Mandeep Dhillon, Tom Basden gibi oyuncuların paylaştığı After Life, izlemeniz için sizi bekliyor.

Etiketler: After Life, Netflix, netflix original Kategoriler: İnceleme
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Mustafa Zengin

Ege Üniversitesi Kimya Bölümü öğrencisi. Teknoloji, bilim, müzik, tiyatro, dizi ve film meraklısı.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com