After Life Dizisi 2. Sezon Onayını Aldı!

4 Nisan 2019 228 0 0

Komedyen ve oyuncu Ricky Gervais‘in yazdığı, yönettiği ve başrolünü üstlendiği dizi 2. sezon onayı almayı başardı. Geçtiğimiz ay Netflix’te yayınlanan ilk sezon büyük ilgi görmüştü.

Ricky Gervais daha önce de Netflix’te yaptığı stand- up veoynadığı Derek dizisiyle adından söz ettirmişti. Yayınlanacak 2. sezonun 6 bölümden oluşacağı belirtildi.

Dizinin konusuna gelecek olursak; mükemmel bir hayata sahip olan Tony, eşinin ani ölümünün ardından depresyona girer ve radikal bir karar alır. Tony artık insanlara ve kendisine, içinden geldiği şekilde davranmaya başlar. Kendisi de dahil hiç kimseyi umursamayan Tony’nin bu hali çevresindekileri endişelendirir. Tony bu yanını “süper güç” gibi kullanmaya devam ederken diğer tarafta arkadaşları onu eski haline çevirmeye çalışacaktır. After Life’ın oyuncu kadrosunda Gervais’e Kerry Godliman, Tom Basden, Tony Way, David Bradley ve Ashley Jensen gibi isimler eşlik ediyor.

 

Etiketler: After Life, Ashley Jensen, David Bradley, Kerry Godliman, Netflix, Ricky Gervais, Sezon Onayı, Tom Basden, Tony Way Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Öyküm Karahan

Kocaeli Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencisi.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com