Adam Sandler’ın Birbirinden Komik 9 Filmi

8 Haziran 2019 652 0 1

Duygusal komedi filmlerinin aranan ismi Adam Sandler’ın birbirinden komik 9 filmini sizler için derledik:

1.Click- Süper KumandaTam bir işkolik olan Michael Newman karakteri, aldığı bir kumanda ile zamanı istediği gibi kontrol edebilmektedir. Başta bunu eğlenceli bulan Michael, kaçınılmaz sonla yüzleşmek zorunda kalacaktır.

2. Little Nicky- Küçük NickyNicky isimli yarı şeytan yarı melek, şeytan olan abilerinin dünyaya kaçmasıyla, dünyada iyi ve kötülüğün dengesi bozulmaması  için dünyaya gider. Bir köpek de ona arkadaşlık edecektir. Abilerinin peşine düşen Nicky’i zorlu bir yolculuk beklemektedir.

3. Blended- Karışık AileLauren ve Jim eşlerinden ayrılmış, çocuklarıyla yaşayan yalnız ebeveynlerdir. Yolları bir şekilde kesişir ve kötü bir buluşma yaşarlar. Bir daha asla görüşmemeyi düşünseler de kader ikisi tekrar tekrar bir araya getirir.

4. I Now Pronounce You Chuck and Larry- Damadı Öpebilirsinİki yakın arkadaş olan Chuck ve Larry, teşkilatın evli çiftlere yardım ettiğini öğrenirler. Bunun üzerine ikili, gay taklidi yapmaya karar verir. Onları adım adım izleyen ve bir açıklarını yakalamaya çalışan görevli ile bu durum hiç kolay olmayacaktır.

5-6. Grown Ups- Büyükler 1-2Çocukluk arkadaşı olan beş erkeğin, otuz yıl sonra ilk kez araya gelmesini konu alan bir komedi. Arkadaşlıklarına kaldıkları yerden devam ederken aslında hiç büyümediklerini fark ederler.

7. PixelsUzaylılar, atari oyunlarının video yayınlarını keşfedip bunları gerçek birer savaş ilanı zannederek video oyunları aracılığıyla Dünya’ya hücum ederler. ABD Başkanı Cooper’ın PAC-MAN, Donkey Kong, Galaga, Centipede ve Space Invaders’ın saldırılarını engellemek ve dünyayı kurtarmak için video oyunu kahramanlarından yardım istemek dışında bir şansı kalmamıştır.

8. Just Go with It- Hayatım YalanPlastik cerrah olan Danny McGabe, söylediği bir yalanın üzerini örtmek için, asistanından bir istekte bulunur. Yakında boşanacağı eşi yerine geçmesini istediği asistanıyla başladığı bu oyun bir Hawaii tatiliyle devam eder.

9. 50 First Dates- 50 İlk ÖpücükRomantik komedi filmi olan 50 İlk Öpücükaşık olduğu kızın, kısa süreli hafıza kaybı yaşadığını fark eden Henry’nin hikayesini konu almaktadır. Aynı günü tekrar tekrar yaşayan Lucy ve Henry için, bu durum bir engel olmaktan çıkar.

Etiketler: 50 İlk Öpücük, Adam Sandler, Click, Pixels Kategoriler: Liste, Öneri
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Alev Ateş

Sadece 22.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com