Aaron Paul'lu "Welcome Home" Filminden Fragman Geldi!

Aaron Paul’lu “Welcome Home” Filminden Fragman Geldi!

8 Ekim 2018 269 0 0

Aaron Paul ve Emily Ratajkowski ikilisinin başrolü paylaşacağı gerilim filmi Welcome Home‘dan ilk fragman ve poster yayınlandı.

Oyuncu kadrosunda ikilinin yanı sıra Riccardo Scamarcio, Katy Louise Saunders, Alice Bellagamba ve Francesco Acquaroli gibi isimlerde yer alıyor. Yönetmen koltuğunda George Ratliff otururken, filmin senaryosu David Levinson’un kaleminden çıktı.

Parçalanan ilişkilerini yeniden alevlendirmek isteyen Bryan ve Cassie çifti, Welcome Home isimli ev paylaşım sitesini kullanarak İtalya kırsalında güzel, romantik bir villa kiralar. Eve yerleştikten kısa bir süre sonra Cassie, yakınlarda oturan Federico isimli, nazik ve yakışıklı bir yabancı ile tanışır. Federico’nun yakışıklılığından ve cazibesinden Bryan’ın anında gözü korkar fakat Cassie, Bryan’ın kıskançlığından hiç hoşlanmaz. Bu kıskançlığı kullanan Federico çifti manipüle ederek birbirine düşürür. Bryan ve Cassie kendilerini seksi ve tehlikeli bir kedi fare oyununun içinde bulur. Çift, en sevdikleri kişinin aslında en az güvenebilecekleri kişi olabileceğinin farkına varır.

16 Kasım tarihinde Amerika’da vizyona girecek Welcome Home‘un ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belli değil.

Etiketler: Aaron Paul, Emily Ratajkowski, Welcome Home Kategoriler: Sinema
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com