2 Saatlik Game of Thrones Belgeseli Geliyor!

2 Saatlik Game of Thrones Belgeseli Geliyor!

28 Mart 2019 258 0 0

HBO iki saat uzunluğundaki Game of Thrones belgeseli “Game of Thrones: The Last Watch“un yolda olduğunu duyurdu.

Game of Thrones: The Last Watch belgeseli, 26 Mayıs’ta HBO kanalında izleyici karşısına çıkacak ve dizinin final sezonunun yapım sürecinde yaşananları ekrana taşıyacak. HBO’nun yaptığı duyuruda “Bu sadece bir belgesel değil; samimiyetle ekrana taşınan eğlenceli ve yürek burkucu bir hikaye. Bir dünya yaratmanın ve ona veda etmenin acı tatlı keyfini yansıtıyor.”

Jeanie Finlay’nin yönettiği belgesel, dizi ekibinin ve oyuncu kadrosunun, prodüksiyonda yaşadıkları durumları ve olayları takip edecek. Belgesel, yürütücü yapımcılar David Benioff, D.B. Weiss, Bernadette Caulfield, Jeanie Finlay, Rachel Hooper ve Martin Mahon’un imzasıyla ekrana taşınıyor.

Game of Thrones: The Last Watch dizinin final bölümünden bir hafta sonra, 26 Mayıs’ta HBO ekranlarında prömiyer yapacak.

Final sezonunda Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Sophie Turner, Maisie Williams ve Nikolaj Coster-Waldau gibi ünlü isimleri buluşturan Game of Thrones son bölümleriyle 14 Nisan’da geri dönecek.

Kaynak

Etiketler: Game of Thrones, Game of Thrones Belgeseli, Game of Thrones: The Last Watch, HBO Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com