13 Reasons Why Hakkında En Çok Tweet Atılan Dizi Oldu

13 Reasons Why Hakkında En Çok Tweet Atılan Dizi Oldu

23 Nisan 2017 311 0 0

Netflix platformunda yayınlanan 13 Reasons Why, Twitter’da 2017 yılında hakkında en çok tweet atılan dizi ünvanını aldı. Netflix herhangi bir reyting ölçümü veya derecelendirme yayınlamamasına rağmen dizinin ne kadar popüler olduğu Twitter sayesinde gözler önüne seriliyor.

Variety tarafından elde edilen Twitter verilerine göre, “13 Reasons Why” 30 Mart’ta piyasaya sunulmasından bu yana 11 milyondan fazla tweet topladı.

Öte yandan sıralamada 2. sırayı final yapan The Vampire Diaries, 3 sırayı ise The Walking Dead aldı.

13 REASONS WHY KONUSU

Jay Asher’ın aynı adlı kitabından uyarlanan 13 Reasons Why? lise çağındaki bir gencin, bir gün okuldan eve döndüğünde odasında bulduğu gizemli bir kutudan çıkan kaseti dinlemesi üzerine yaşananları anlatıyor. Clay, kasette iki hafta önce intihar eden hoşlandığı kızın sesini duyunca, kayda kulak kesilir. Hannah ise kayıtta, hayatına son verme kararını almasının 13 sebebini anlatıyordur.

Etiketler: 13 Reasons Why, 13 Reasons Why Konusu, Netflix, The Vampire Diaries, The Walking Dead, Twitter Kategoriler: Dizi
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Benzer Yazılar
Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com