11.22.63 Spoilersız İnceleme

5 Şubat 2018 370 0 0

11.22.63 henüz izleme fırsatı bulduğum, bende artık özel bir yeri olan ve kesinlikle izlemenizi önerdiğim harika bir mini dizi.

Öncelikle konu özetini basitçe geçeyim:

Olaylar Jake (James Franco)‘in her gün yemek yemek yemeye gittiği restoranın sahibinin iki dakika içinde kanser olmasıyla başlıyor. Restoran sahibi Al (Chris Cooper) ona her şeyin sebebinin, içerideki dolaba girdiğinde 1960 senesine gidebildiğini ve kendisinin tamamlayamadığı 11.22.63 tarihli JFK suikastını önleme işini üstlenmesi gerektiğini söylüyor.

Kısaca olaylar böyle başlıyor diyebiliriz.

Açıkçası keşke haftada bir bölüm izleseydim de bu kadar çabuk bitmeseydi dediğim dizilerden biriydi. Romantizm ve gerilim dolu bir yapım.

Bir mini diziden beklediğim her şeyi verdiğini söylemeliyim. Öylesine izlenecek değil de insanın hayatında yer tutacak cinstendi. Ayrıca James Franco‘nun oyunculuğu da göz dolduracak derecede iyiydi.

Bu noktadan sonra açıkçası anlatacak pek bir şey bulamıyorum ve yapacağım her yorum spoiler olacak diye korkuyorum. Eğer bu tarz yapımları seviyorsanız bir gün mutlaka izlemeniz gereken bir dizi.

Yazar: Alper Devrim

Kategoriler: İnceleme, Tanıtım
paylaş TWEET PIN IT PAYLAŞ paylaş paylaş
Kadir Mutlu

Diziger kurucusu. Celal Bayar Üniversitesi Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu. Yabancı dizileri, filmleri, yazılımı ve futbolu sever.

Yorum Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com